Відгуки про компанію Магазин свічок "Діонісій"Оксана О. Відмінно07.11.2022Угода на маркетплейсі Prom.uaЯк завжди усе на висоті!!!дякую!!❤️Коментар продавця10.11.2022Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Алла Ч. Відмінно06.11.2022Коментар продавця06.11.2022Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Дмитро Ч. Відмінно05.11.2022Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця06.11.2022Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Дмитро З. Відмінно05.11.2022Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця06.11.2022Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Аркадій П. Відмінно04.11.2022Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця06.11.2022Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Юлия М. Відмінно04.11.2022Угода на маркетплейсі Prom.uaДобрый день. покупкой довольна. заказала. на следующий день отправили. свечи приятно пахнут мёдом. спасибо!Коментар продавця04.11.2022Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Поцілуйко А. Відмінно03.11.2022Угода на маркетплейсі Prom.uaЧудово, дякую =)Лариса Г. Відмінно03.11.2022Іві К. Відмінно03.11.2022Угода на маркетплейсі Prom.uaвідправили швидко, зв‘язалися оперативно, також написали рекомендації щодо деяких свічок, було приємно) буду замовляти ще, дякую!Коментар продавця03.11.2022Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Катерина З. Відмінно02.11.2022Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця03.11.2022Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Як завжди усе на висоті!!!дякую!!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Добрый день. покупкой довольна. заказала. на следующий день отправили. свечи приятно пахнут мёдом. спасибо!
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Чудово, дякую =)
відправили швидко, зв‘язалися оперативно, також написали рекомендації щодо деяких свічок, було приємно) буду замовляти ще, дякую!
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️