Відгуки про компанію Магазин свічок "Діонісій"Олексій Б. Відмінно12.12.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Станислав Я. Відмінно08.12.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Олександр С. Відмінно28.11.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Ольга Т. Відмінно28.11.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Мешко М. Відмінно26.11.2025Ой, вони такі красиві і ароматні❤️ мені дуже сподобались, обовʼязково купуватиму у цього продавця і інші свічкиКоментар продавця27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️ Раді бачити Вас в нашому магазині свічок 🤗Анастасія В. Відмінно26.11.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaДуже дякую! Гарне спілкування, консультація і врахування моїх побажань по кольору 🙌🏻 буду звертатися ще!Коментар продавця27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️ Раді бачити Вас в нашому магазині свічок 🤗Інна Г. Відмінно23.11.2025Коментар продавця27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Максим Д. Відмінно18.11.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaПродавець дуже гарно проконсультувала, після чого я зрозумів, шо товар мені не підходить, це реально професійний підхід.Коментар продавця27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!❤️Инна З. Відмінно14.11.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Людмила К. Відмінно09.11.2025Дякую. Дуже задоволена.Коментар продавця27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Ой, вони такі красиві і ароматні❤️ мені дуже сподобались, обовʼязково купуватиму у цього продавця і інші свічки
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️ Раді бачити Вас в нашому магазині свічок 🤗
Дуже дякую! Гарне спілкування, консультація і врахування моїх побажань по кольору 🙌🏻 буду звертатися ще!
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️ Раді бачити Вас в нашому магазині свічок 🤗
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Продавець дуже гарно проконсультувала, після чого я зрозумів, шо товар мені не підходить, це реально професійний підхід.
Щиро Дякуємо за відгук!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Дякую. Дуже задоволена.
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️