Відгуки про компанію Магазин свічок "Діонісій"Марина З. Відмінно03.04.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця04.04.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Майя Х. Відмінно01.04.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця04.04.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Калякин В. Відмінно31.03.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця04.04.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Ірина В. Відмінно28.03.2023Коментар продавця29.03.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Виктория Ш. Відмінно26.03.2023рекомендую продавца. огромное спасибо за быструю отправку заказа. Будем к Вам обращаться))Коментар продавця28.03.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Розалия С. Відмінно20.03.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця24.03.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Елена Я. Відмінно20.03.2023Приємно спілкуватись, швидко отримала. Гарні, якісні. РекомендуюКоментар продавця24.03.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Оксана К. Відмінно17.03.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця18.03.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Алина Б. Відмінно12.03.2023Коментар продавця12.03.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Доляна С. Відмінно11.03.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця12.03.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!Дякуємо,що залишаєтесь з нами!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
рекомендую продавца. огромное спасибо за быструю отправку заказа. Будем к Вам обращаться))
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Приємно спілкуватись, швидко отримала. Гарні, якісні. Рекомендую
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!Дякуємо,що залишаєтесь з нами!❤️