Відгуки про компанію Магазин свічок "Діонісій"Русакова О. Відмінно20.08.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця20.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Пилипенко И. Відмінно17.08.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця18.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Світлана В. Відмінно17.08.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaДуже якісні свічки( пахнуть медом, гарно гнуться),замовлення теж швидко відправили!РекомендуюКоментар продавця17.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Світлана17.08.2023❤️Олена П. Відмінно15.08.2023Коментар продавця17.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Мерзлюк Я. Відмінно14.08.2023Коментар продавця17.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Виктория К. Відмінно12.08.2023Приємно працювати, замовляю вже другий раз. Якість свічок вражає. Дякую.Коментар продавця14.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Екатерина Г. Відмінно12.08.2023Коментар продавця14.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Татьяна Б. Відмінно08.08.2023Коментар продавця09.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Алена Н. Відмінно07.08.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaДавно заказываю, хорошие свечи, спасибо)Коментар продавця07.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!Дякуємо,що залишаєтесь з нами!❤️Людмила К. Відмінно01.08.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця03.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Дуже якісні свічки( пахнуть медом, гарно гнуться),замовлення теж швидко відправили!Рекомендую
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Приємно працювати, замовляю вже другий раз. Якість свічок вражає. Дякую.
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Давно заказываю, хорошие свечи, спасибо)
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!Дякуємо,що залишаєтесь з нами!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️