Відгуки про компанію Магазин свічок "Діонісій"Елена А. Відмінно03.09.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця07.09.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Светлана К. Відмінно31.08.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця03.09.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Люда Г. Відмінно27.08.2023Буду замовляти щеКоментар продавця28.08.2023Щиро Дякуємо за відгук! Завжди раді бачити Вас в нашому магазині свічок!🤗Надежда Р. Відмінно26.08.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця26.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Кристина Л. Відмінно25.08.2023Коментар продавця26.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Алена П. Відмінно25.08.2023Коментар продавця25.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Наталья Л. Відмінно23.08.2023Відправили дуже швидко! Гарно упаковано. Якісні свічки. Дякую!!Коментар продавця24.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Антонина Г. Відмінно23.08.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaДякую, як завжди швидко і якісно 🥰❤️❤️Коментар продавця24.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Люба Ж. Відмінно22.08.2023Внимательное отношение к клиенту! Быстро доставили.Коментар продавця22.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Надежда Р. Відмінно20.08.2023Коментар продавця20.08.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Буду замовляти ще
Щиро Дякуємо за відгук! Завжди раді бачити Вас в нашому магазині свічок!🤗
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Відправили дуже швидко! Гарно упаковано. Якісні свічки. Дякую!!
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Дякую, як завжди швидко і якісно 🥰❤️❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Внимательное отношение к клиенту! Быстро доставили.
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️