Відгуки про компанію Магазин свічок "Діонісій"Виктория Х. Відмінно10.10.2023Коментар продавця10.10.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Антонина Г. Відмінно10.10.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaДякую, ви найкращіКоментар продавця10.10.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Тетяна М. Відмінно06.10.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця10.10.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Жанна П. Відмінно06.10.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця10.10.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Надежда К. Відмінно05.10.2023Дуже ввічливий продавець , приємна людина.Замовляю вже не один раз і товар завжди є в наявності , швидко відправляють товар. Свічки дуже гарної якості , горять тихо , віск не капає , горять довго. Буду замовляти і на далі. Дякую!Коментар продавця10.10.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Оксана О. Відмінно03.10.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця04.10.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Тетяна Г. Відмінно01.10.2023Коментар продавця04.10.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Світлана В. Відмінно30.09.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця04.10.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Олена П. Відмінно27.09.2023Коментар продавця29.09.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Жанна П. Відмінно27.09.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця29.09.2023Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Дякую, ви найкращі
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Дуже ввічливий продавець , приємна людина.Замовляю вже не один раз і товар завжди є в наявності , швидко відправляють товар. Свічки дуже гарної якості , горять тихо , віск не капає , горять довго. Буду замовляти і на далі. Дякую!
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️