Отзывы о компании Магазин свечей "Дионисий"Олексій Б. Отлично12.12.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Станислав Я. Отлично08.12.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Олександр С. Отлично28.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Ольга Т. Отлично28.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Мешко М. Отлично26.11.2025Ой, вони такі красиві і ароматні❤️ мені дуже сподобались, обовʼязково купуватиму у цього продавця і інші свічкиКомментарий продавца27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️ Раді бачити Вас в нашому магазині свічок 🤗Анастасія В. Отлично26.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaДуже дякую! Гарне спілкування, консультація і врахування моїх побажань по кольору 🙌🏻 буду звертатися ще!Комментарий продавца27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️ Раді бачити Вас в нашому магазині свічок 🤗Інна Г. Отлично23.11.2025Комментарий продавца27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Максим Д. Отлично18.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaПродавець дуже гарно проконсультувала, після чого я зрозумів, шо товар мені не підходить, це реально професійний підхід.Комментарий продавца27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!❤️Инна З. Отлично14.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️Людмила К. Отлично09.11.2025Дякую. Дуже задоволена.Комментарий продавца27.12.2025Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Ой, вони такі красиві і ароматні❤️ мені дуже сподобались, обовʼязково купуватиму у цього продавця і інші свічки
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️ Раді бачити Вас в нашому магазині свічок 🤗
Дуже дякую! Гарне спілкування, консультація і врахування моїх побажань по кольору 🙌🏻 буду звертатися ще!
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️ Раді бачити Вас в нашому магазині свічок 🤗
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Продавець дуже гарно проконсультувала, після чого я зрозумів, шо товар мені не підходить, це реально професійний підхід.
Щиро Дякуємо за відгук!❤️
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️
Дякую. Дуже задоволена.
Щиро Дякуємо за відгук!Приємного використання!❤️